Yhteystiedot

Ilves-Hockey Oy
Kissanmaankatu 5
33520 TAMPERE

(03) 225 9400
ilves(at)ilves.com

Laskutusosoite
Ilves-Hockey Oy
Y-tunnus: 1604871-1

Verkkolaskuosoite: 003716048711
Operaattori: Maventa 003721291126 (DABAFIHH)

Toimisto on avoinna arkisin klo 9-16. Aukioloaikojen ulkopuolella pyydämme ottamaan yhteyttä myyjien henkilökohtaisiin numeroihin.


Ilves-Hockey Oy:n toimisto

Risto Jalo

Toimitusjohtaja

+358 50 063 0133
risto.jalo@ilves.com
Timo Koskela

Urheilujohtaja

+358 50 538 8888
timo.koskela@ilves.com
Sanna Rinne

Talouspäällikkö

+358 3 225 9411
sanna.rinne@ilves.com
Mikko Mattila

Asiakkuus- ja kehitysjohtaja

+358 40 042 8121
mikko.mattila@ilves.com
Timo Lehtinen

Myyntijohtaja

+358 50 381 7346
timo.lehtinen@ilves.com
Sami Ahmavuo

Myyntipäällikkö

+358 40 539 5540
sami.ahmavuo@ilves.com
Markus Kulmanen

Myyntipäällikkö

+358 44 240 9797
markus.kulmanen@ilves.com
Lasse Fihl

Myynti- ja tapahtumapäällikkö

+358 40 596 0315
lasse.fihl@ilves.com
Jere Grönholm

Kehityspäällikkö, digitaaliset palvelut

+358 40 035 3762
jere.gronholm@ilves.com
Henna Rajamäki

Tapahtuma- ja markkinointipäällikkö

+358 44 262 9990
henna.rajamaki@ilves.com
Tampereen Ilves - Toimisto - Antti Tuomisto
Antti Tuomisto

Graafikko

+358 44 010 5111
antti.tuomisto@ilves.com
Veli Valkama

Turvallisuuspäällikkö

+358 40 861 3907
veli.valkama@ilves.com

Media Group

Vesa Suonsyrjä

Mediaryhmän johtaja

Sami Raiskio

Video / kuvat

Mikko Alahäivälä

Tiedotteet

Lauri Ilves

IT-tuki

Marko Herckman

Toimittaja

Markus Mesiä

Toimittaja

Timo Koistinen

Kuvaaja

Pekka Suojanen

Kuvaaja

Aarno Vuorinen

Kuvaaja


Ilves-Hockey Oy:n hallitus

Jyrki Seppä

Puheenjohtaja

Timur Kärki

Markku Pekkola

Tero Luoma

Sami Karjalainen

Sarjataulukko

#JOUKKUEOPP/O
1 KooKoo27481.78
2 Kärpät25471.88
3 TPS23462.00
4 HIFK26451.73
5 Ilves24451.88
6 Pelicans24431.79
7 Tappara25391.56
8 HPK23371.61
9 Jukurit26371.42
10 Sport26361.38
11 KalPa27321.19
12 Lukko22291.32
13 SaiPa27291.07
14 JYP25271.08
15 Ässät24210.88

TWITTER