Yhteystiedot

Ilves-Hockey Oy
Kansikatu 3
33100 TAMPERE

(03) 225 9400
ilves@ilves.com

Laskutusosoite
Ilves-Hockey Oy
Y-tunnus: 1604871-1

Verkkolaskuosoite: 003716048711
Operaattori: Maventa 003721291126 (DABAFIHH)

Ilves-Kauppa
Kansikatu 3
33100 TAMPERE

050 512 7175
ilveskauppa@ilves.com


Ilves-Hockey Oy:n toimisto

Risto Jalo

Toimitusjohtaja

+358 50 063 0133
risto.jalo@ilves.com
Timo Koskela

Urheilujohtaja

+358 50 538 8888
timo.koskela@ilves.com
Sanna Rinne

Talouspäällikkö

+358 3 225 9411
sanna.rinne@ilves.com
Mikko Mattila

Asiakkuus- ja kehitysjohtaja

+358 40 042 8121
mikko.mattila@ilves.com
Timo Lehtinen

Myyntijohtaja

+358 50 381 7346
timo.lehtinen@ilves.com
Sami Ahmavuo

Myyntipäällikkö

+358 40 539 5540
sami.ahmavuo@ilves.com
Markus Kulmanen

Myyntipäällikkö

+358 44 240 9797
markus.kulmanen@ilves.com
Tampereen Ilves - Toimisto - Tomi Erola
Tomi Erola

Myyntipäällikkö

+358 40 012 9801
tomi.erola@ilves.com
Lasse Fihl

Myynti- ja tapahtumapäällikkö

+358 40 596 0315
lasse.fihl@ilves.com
Tampereen Ilves - Toimisto - Linda Kallioinen
Linda Kallioinen

Myynti- ja tapahtumakoordinaattori

+358 40 068 2226
linda.kallioinen@ilves.com
Tampereen Ilves - Toimisto - Iida Masonen
Iida Masonen

Myymäläpäällikkö, kannattajatuotteet

+358 44 762 1322
iida.masonen@ilves.com
Jere Grönholm

Kehityspäällikkö, digitaaliset palvelut

+358 40 035 3762
jere.gronholm@ilves.com
Henna Rajamäki

Tapahtuma- ja markkinointipäällikkö

+358 44 262 9990
henna.rajamaki@ilves.com
Tampereen Ilves - Toimisto - Antti Tuomisto
Antti Tuomisto

Graafikko

+358 44 010 5111
antti.tuomisto@ilves.com
Veli Valkama

Turvallisuuspäällikkö

+358 40 861 3907
veli.valkama@ilves.com

Media Group

Vesa Suonsyrjä

Mediaryhmän johtaja

Sami Raiskio

Video / kuvat

Mikko Alahäivälä

Tiedotteet

Lauri Ilves

IT-tuki


Ilves-Hockey Oy:n hallitus

Jyrki Seppä

Puheenjohtaja

Timur Kärki

Markku Pekkola

Tero Luoma

Sami Karjalainen

TWITTER