Ilves - TPS
La 21.10. klo 17:00

VS

La 21.10. klo 17:00
Runkosarja

Yhteystiedot

Ilves-Hockey Oy
Kissanmaankatu 5
33520 TAMPERE

Puh. (03) 225 9400
Fax (03) 225 9444

ilves(at)ilves.com

Muut osoitteet muotoa etunimi.sukunimi(at)ilves.com

Aukioloajat

Toimisto on avoinna arkisin klo 9-16.

Laskutusosoite

Ilves-Hockey Oy
Y-tunnus 1604871-1

Verkkolaskuosoite: 003716048711
Operaattori: Maventa 003721291126 (DABAFIHH)

Ilves-Kauppa

ilveskauppa@ilves.com

ilveskauppa.fi


Ilves-Hockey Oy:n toimisto

Tampereen Ilves - Toimisto
Risto Jalo
Toimitusjohtaja
risto.jalo@ilves.com
050 063 0133
Tampereen Ilves - Toimisto
Kari Heikkilä
Urheilutoimenjohtaja
kari.heikkila@ilves.com
040 725 3888
Tampereen Ilves - Toimisto
Jukka Hirsimäki
Markkinointijohtaja
jukka.hirsimaki@ilves.com
050 073 4818
Tampereen Ilves - Toimisto
Timo Lehtinen
Myyntijohtaja
timo.lehtinen@ilves.com
050 381 7346
Tampereen Ilves - Toimisto
Jussi Kankaanpää
Myyntipäällikkö
jussi.kankaanpaa@ilves.com
050 5050 920
Tampereen Ilves - Toimisto
Lasse Fihl
Yhteyspäällikkö
lasse.fihl@ilves.com
040 596 0315
Tampereen Ilves - Toimisto
Juha Koivunen
Viestintä / media
juha.koivunen@ilves.com
040 521 3224
Tampereen Ilves - Toimisto
Sanna-Sofia Rinne
Taloushallinto
sanna-sofia.rinne@ilves.com
03 225 9411
Tampereen Ilves - Toimisto
Virpi Raitia
Pääsyliput ja laskutus
virpi.raitia@ilves.com
03 225 9414
Tampereen Ilves - Toimisto
Satu Laakso
Ilves-Kaupan tuotevastaava
satu.laakso@ilves.com
050 378 1198
Tampereen Ilves - Toimisto
Veli Valkama
Turvallisuuspäällikkö
veli.valkama@ilves.com
040 861 3907

Ilves-Hockey Oy:n hallitus

Jyrki Seppä, puheenjohtaja
Timur Kärki
Antti Nurmikolu
Esa Ranta-aho

Seuraava ottelu

VS

La 21.10. klo 17:00
Runkosarja